لوییس فیگو اسطوره فوتبال پرتغال و ستاره پیشین تیم‌های بارسلونا، رئال‌مادرید و اینتر بامداد روز دوشنبه وارد ایران شد. گفته می‌شود فیگو برای فعالیت‌های تجاری و تبلیغ یکی از شرکت‌های لبنی به تهران سفر کرده است. هنوز نام شرکت لبنیاتی که ایده تبلیغ با فیگو را اجرایی کرده علنی نشده است.

به گزارش ایتنا یک شرکت تولید کننده محصولات خوراکی قصد دارد برند جدید خود را به تمام ایران معرفی کند و برای تحقق این امر با کاپیتان اسبق تیم ملی پرتغال قرارداد بسته تا به عنوان سفیر تبلیغاتی کارخانه مورد نظر وارد عرصه شود. لوئیس فیگو جهت تبلیغات این برند مقابل دوربین قرار می‌گیرد و جدا از عکس‌های تبلیغاتی، در تیزرهای آنها نیز بازی می‌کند. برخی شایعات حکایت از آن دارد که برند مذکور تولید کننده محصولات لبنیاتی است و جدا از کارخانه، مجتمع بسیار مجلل هم در غرب پایتخت دارد.

از قرار معلوم تیزرهای تلویزیونی شرکت مذکور با حضور لوئیس فیگو بلافاصله پس از اینکه آماده پخش شد، قبل از دیدارهای استقلال و پرسپولیس و همچنین مسابقات مهم باشگاهی اروپایی به ویژه دیدارهای بارسلونا و رئال مادرید در قالب آگهی بازرگانی از شبکه ۳ پخش می‌شود.

این سومین بار است که فیگو وارد تهران می شود.

پیش از این او برای حضور در برنامه 90 با اجری عادل فردوسی پور به ایران آمده بود.